WV Touran 2.0 TDI- DSG

0 EUR

Shitet nga: Visar Sot 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Touran 2.0 TDI - DSG

Viti I prodhimit - 2011!
KM - 232.000
Me Dogan dhe homologim,liber te servisit
I ardhur nga 🇨🇭!
Kontakt - +38345547844
+41788242625
Visar
  Online
045547844
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione