Publikuar: Qer 02 2022 01:19

VW Polo Modeli Style 1.6TDI 5K\100Km

EUR

Publikuar: Qer 02 01:19
Shikime: 17254
📞044 865 125 Cmimi 6.900Euro

VW Polo Modeli Style 1.6TDI 5K\100Km

-Motorri ; 1.6 TDI (Disel)
-Marshi ; Manual
-Regjistrim 3 Muaj
-Viti prodhimit: 2011
-Ulset me nxemje
-Xhama me rryme
-Klima AC (funksionale)
-Goma te dimrit te reja

Vetura nuk ka nevoje per asnje invetim servisin e sapokryer total ka dhe libren

📍Mitrovice qender Read Less
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione