Shes Touran 2.0 DSG 2009

6 000 EUR

Shitet nga: Muhamet 24 Sht 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shes Touran i ardhur nga Zvicrra , eshte shume i ruajtur dhe ne gjendje shume shume te mire siq po shihet edhe ne foto .
Vetura tani ka ardh ne kosove dhe eshte pa dogan , cmimi i vetures eshte 6000 euro .
Numri i Telefonit : 044 225 800
Muhamet
044225800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione