Shes vw Touareg 3.0dizell Automatik

6 300 EUR

Shitet nga: sylejman Dje 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Touareg 3.0dizel
Viti 2005
Automatik
Klimatronik
Navigacion
Karrikat Me nxemje para dhe mbrapa
Panoram
ParkSenzora
bajm edhe ndrrim
048/555 330
sylejman
048555330
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione