Volkswagen Touran 2.0 16V 140PS!!!

6 500 EUR

Shitet nga: Ramadan 27 Jan 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shes veturen Volkswagen Touran 2.0 16V 140PS
Vetura eshte e vitit 2004 dhe posedon 7 ulese dhe i ka 6 shpejsi
Vetura eshte klimatronik, ABS, ESP, Sensor dhe shum gjera te tjera ekstra dhe eshte ne gjendje shum te mire per me shum informata kontaktoni ne 049-403-388(viber)
pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione