Volkswagen Tourani 1.6 d 7 Ulse *HIGHLINE*

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Sot 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto sallon BONISI
Volkswagen Golf Vl  2.0d *HIGHLINE* 0 EUR
Mercedes A180 CDI i sa po  DOGANUAR 🇧🇪 🇽🇰 0 EUR
Volkswagen Sharan 2.0d DSG*HIGHLINE* me Doganë 0 EUR
Mercedes-Benz E 300 BlueTEC Automatic 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Volkswagen Tourani 1.6 d 7 Ulse *HIGHLINE*
Ju Garantojme per kilometra. mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 1.6 Dizel / 105 Ps / 77 KW,
Viti 09 .07 .2013~~ Modeli 2014.
• Librin e Servisit.
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: ©olo®™ .
• Drrita: te mjegulles.
• Komandat në timon.
• Comand System Navi .
• Klima : Tronick .
• Ulset : me Buton .
• Senzor Shiu.
• Senzora (P)(M)
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• NAVi Media .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB.
Çmimi sipas marrëveshjes,
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38345/ 883 888 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38648/ 883 888 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Mitrovicë - Prishtinë
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
  Online
045 883 888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Volkswagen Golf Vl  2.0d *HIGHLINE* 0 EUR
Volkswagen Passat CC 2.0 TDI *HIGHLINE* Ju Garantojme 0 EUR
Volkswagen Sharan 2.0d DSG*HIGHLINE* me Doganë 0 EUR
Mercedes-Benz E 220 BlueTEC Viti 2012 CDI 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione