Publikuar: Qer 08 2022 09:04

VW JETTA 2.0TDI DSG viti 2012 RKS

EUR

Publikuar: Qer 08 09:04
Shikime: 3188
VW Jetta 2.0TDI DSG RKS 2012
veture personale . posedon 2 qelsa klimatronik abs esp airbag shpejtsi ne timon + komanda
blututh senzora parkingu navigacion aux sd card bord compjuter tempomat etj. vetura eshte e mirembajtur me servisa nuk ka nevoj per investime
Rrypin dhembzor te ndrruar dhe e servisuar komplet etj.

Pa vrejtje pres blers serioz
044765454
049765454


Tag tag tag
Golf
Polo
Passat
Bmw
Tiguan
Touran
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione