Publikuar: Gush 06 2022 01:28

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Publikuar: Gush 06 01:28
Shikime: 1382
VW TOUAREG
3.0 DIZELL TDI
BLUEMOTION
VITI 23/12/2010
AUTOMATIK 8M
4MOTION
ME DOGAN DHE RKS
KLIMATRONIK 2 ZONAL
SENZORA PARKINGU PARA DHE MAS
KARRIKA ME NXEMJE PARA DHE MAS
VALLANIN ME NXEMJE
CD PLAYER
SD/AUX/BLOUTUTH/AUX
LEDA PARA DHE MAS
SENZORA SHIU
NAVIGACION
BORD KOMPJUTER
FULL OPSIONE
GJENDJE PERFEKTE
NJE PRONAR QE 3 VITE
TEL 044/166-010☎️audi.mercedes.bmw.opel.corsa.astra.zafira.vw.golf.polo.skoda.fabia.fiat.punto.reno.clio.ford.fiesta.zzzz.seat.citoren.suzuki.jeep.vw.pasat.passat.b7.b8.cc.3c.golf.4.5.6.7.8.audi.a3.a4.a6.mmmm.etj.pasat.passat.vw.3c.b8.b7.ford.fiesta.modeno.focus.exord.aclas.a170.a170.corsa.vw.passat.pasat.automatik.b7.b6.vw.polo.cors.fox.golf.astra.opel.passat.pasat.audi.a1.a2.a3.a4.a5.a6.a7.a8.q5.q3.q7.bmw.320.320d.120d.120.318.318d.530.passat.vw.touareg.touaran.turan.taureg.jeep.gjip.ml.gl.q5.q7.q3.etj
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione