VW Scirocco 1.4 TSI

8 000 EUR

Shitet nga: Loni Sot 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Scirocco

Gjeni historinë e veturës përmes CARFAX

Raporti CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes një blerjeje më të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni mashtrimin me leximin e kilometrave, historikun e inspektimit, importe të dyshuara, defekte të fshehura dhe shumë më tepër.

Vetura eshte ne gjendje perfekte me nje fjal tip top
VW SCIROCCO
VITI fund 2008/09
Regjistrim ni vite

NGJYRA BARDH ALPINA
ME FOLJE E BESHTJELLUN COLOR CROME
ENTERIERI MBRENA I ZI Rline
1.4 TSI TWIN TURBO 160ps
209.000 KM te garantuara
SPIRALE KONI 5cm
TACH SD CARD 6CD AUX BLUTUTH
SENZOR MBRAPA
ULSET LEKUR/ANTILOP
XHAMAT TE ERTA NGA PRODHUSI
TEMPOMAT
KLIMTRONIK 2 ZONAL
18COLL FELLGAT

Ngjyra e kerit eshte e bardh po e mbeshtjellur me folje multi color edhe ne letra dokumente e posedon multi color
Per cdo informat na kontaktoni ne telefon
+38349747374

Pres blerës serjoz ju faliminderit!
e
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione