VW Touareg 3.0 TDI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 12:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
* VW Touareg 3.0 TDI
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭
* 3000cc (3.0 TDI ),
* Viti i prodhmimit 2011,
* Automatik,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Klimatronik dy zonale,
* Timon multifunksional,
* Senzora parkingu (mrapa),
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX ,Bluetooth,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Fellne per opel astra J 215/50/17 320 EUR
Fellne me goma per AUDI Q5 / 235-55-19 300 EUR
Bmw 118d facelift me dogan te paguar 12 800 EUR
Fellga me goma 275/40/R20 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione