VW Touran 1.6 TDI ,,

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 14:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
* VW Touran 1.6 TDI
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭
* 1600cc (1.6 TDI ),
* Viti i prodhmimit 2016,
* Distanc Tronik,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Klimatronik dy zonale,
* Timon multifunksional,
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Led Drita para-mrapa,
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX ,Bluetooth, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Audi A4 2.7 TDI 0 EUR
Fellga me Goma 250 EUR
Opel Insignia Automatik 0 EUR
Bandasha me goma per passat b7 3c. 205-55-16 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione