Publikuar: Gush 10 2022 07:52

Shitet VW Touran 1.6 TDI DSG Automatik 2013 vetem me Dogan

Publikuar: Gush 10 07:52
Shikime: 1641
Shitet VW Touran 1.6 TDI Automatik DSG i vitit 2013 me 5 ulse ;vetem me Dogan t’paguar importuar nga Zvicrra me full paisje dhe gjendje perfekte 043 702 706 dhe 044 605 956 Auto ELSA
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione