VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel Dogan Homolog 2010

0 EUR

Shitet nga: Ardiani Dje 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel 6 shpejsi importuar nga zvicrra me dogan homologim me te gjitha opsionet e duhura shum ne gjendje te rregullt teknike kontakti ne. 043 702 706 dhe 044 605 956 Auto Salloni Elsa
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione