Publikuar: Gush 10 2022 07:55

VW Touran 2.0 TDI DSG Automatik 2012 5 Ulse vetem me Dogan

Publikuar: Gush 10 07:55
Shikime: 1235
Shitet VW Touran 2.0 TDI DSG Automatik i vitit 2012 me 5 Ulse vetem me Dogan t’paguar importuar nga Zvicrra me full paisje dhe gjendje perfekte 043 702 706 dhe 044 605 956 Auto ELSA
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione