Vende te lira pune: Kuzhinier / Ndihmes Kuzhiniere

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Trendi Restaurant 18 Gush 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Trendi Restaurant, Fushe Kosove, shpall konkurs per vende te lira pune, ne keto pozita:
- Kuzhinier (2 pozita)
- Ndihmes Kuzhiniere (3 pozita)

Te interesuarit per aplikim, te kontaktojn ne tel. 049 220 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim