Kerkojm Puntor

Ofrohet punë nga: Ferma 10 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Bujqësi
Kerkojm puntor per Ferm Pune Te ndryshme, ne Shtall, me Mjete bujqsore me mbjellje etj. Pagesa sipas marrveshjes dhe prevojes Me kushte te mira Banimi ‭+38345893520
Paga prej 250 deri 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim