Izolime

Ofrohet punë nga: bekim 13 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejme hidro izolime me kondor
kryesisht material gjerman
terasa, banjo, kulma, podruma, garantojm per punen ,
poashtu beje hidroizolime me
material te ftoft isomat me hollsisht inf. ne tel.046134778 dhe viber i njojti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim