Moler

Ofrohet punë nga: bekim Dje 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm moler ,pllaka fasad izolime hidro etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim