Qeramika ICO Profesional

Ofrohet punë nga: ICO Profesional 17 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer' instalimin e uit si dhe hidro izolime. >>viber > +38344630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim