renovime

Ofrohet punë nga: bekim 03 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm renovime te shtepive ,banesave
(glet ,ngjyr,fasad ,keramike izolime te banjove ,terasave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim