Punetore te Ndertimit ne Rumani

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Eco House Foundation 13 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Punë jashtë vendit
Punëtorë të ndërtimit në Rumani!


- Paga atraktive 1000 euro.

- Përfitimet: strehim, ushqim dhe sigurim mjekësor.

- Orari i punës prej 8 orësh në ditë, 40 orë në javë.

- Orët shtesë paguhen 6.5 euro në orë ose ditë të lira si kompensim .


Për më shumë detaje, mos hezitoni të na kontaktoni në numrin vijues


telefon: +377 449 533 39 ose email ecohousefoundation@gmail.com


Ju mund të na kontaktoni çdo ditë nga: 18: 00- 20:00


Ne presim kontakte serioze. Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim