KERKESE PER BANAKIER

Ofrohet punë nga: Isuf Dumani 13 Sht 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Qebaptore Meti me seli ne Obiliq shpall konkurs per vendin e lire te punes: BANAKIER

Orari i punes: e hene - e shtune

Paga neto: 250.00

Telefoni per kontakt: 049/160-135.

Afata i aplikimit : 20.09.2018Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim