transport

Ofrohet punë nga: selami 28 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Transport dhe Distribuim
bejm shitjen dhe transportin e thengjillit ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim