Konkurs i hapur për punë:

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Fshati Turistik SHEGA 09 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kërkohen 3 Kamariera me pervojë pune,kushtet dhe informacionet e tjera sipas marrveshjes.
Kontaktoni në numrin 044185960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim