Mundësitë e punësimit për punëtorët në Shtetet e B

Ofrohet punë nga: indigo Hotel1 17 Jan 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Sektori : Të tjera
Ne jemi duke rekrutuar një kontratë të re në kompaninë tonë, sepse të gjithë
kontratat e nënshkruara nga punëtorët e pranishëm kanë skaduar në mënyrë të interesuar
njerëzit janë të interesuar në ndonjë nga pozicionet e mëposhtme ju lutemi na dërgoni një email
Mirësi me numrat tuaj të kontaktit dhe email për të marrë më shumë informacion. atëherë
vendet e lira janë si më poshtë: kuzhinier / kuzhinier, përgatitje për kuzhinier, kameriere / kameriere
Pastër, kamerier, recepsionist, shofer, hotel.
Menaxher, restorant Menaxher i përgjithshëm, kopshtar, pishinë e pastër, shërbim në dhomë, arkëtar,
Clark counter, shërbim lavanderi, njeri i dorëzimit, kompjuteri i ri, elektricist.
Ju lutemi, ne presim të lexojmë nga ju nëse jeni të interesuar për ndonjë nga të mësipërmet
Pozicioni për të marrë më shumë informacion rreth ofertës për punë.
Numri WhatsApp ....... + 19178180206
Tel ....... + 19178180206
e-mail: indigojobservice53@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim