Nivelizim- Estrich-

Ofrohet punë nga: Leo Dje 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm Kryrjen e Nivelizimit per banesa shpia taraca garazhda me matrial edhe Pa matrial Puna e Garantune 100% Shpejt Sigurt Korrekt
Per ma shum Info +38349447176 viber watssap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim