Punëtorët duhej të jetonin dhe të punonin në hotel

Ofrohet punë nga: indigo Hotel1 18 Jan 06:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zveçan
Sektori : Të tjera
Punëtorët duhej të jetonin dhe të punonin në hotelin tonë në Kanada
Hotel Indigo ndodhet në Kanada është një kompani e themeluar mirë Rekrutimi dhe Kërkimi Ekzekutiv i kompanisë u krijua për të adresuar nevojat e punëdhënësve që kanë nevojë për zgjidhje të personelit dhe kandidatëve që kërkojnë udhëzime profesionale. Për shkak të zgjerimit jashtë vendit, ne kemi trajnuar Konsulentët e Rekrutimit dhe Hunters Head për të kryer një gamë të gjerë të shërbimeve të rekrutimit, si për kompanitë vendore dhe ndërkombëtare me këto shërbime profesionale:
Shef
kamerier
pastruese
Dhomë pritëse
shërbim
shofer
kopshtar
Na kontaktoni me CV tuaj nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë për punën, nëse jeni të interesuar dhe ju lutemi, nevojiten vetëm njerëz seriozë
· Vendosje e Përhershme
Kërkimi Ekzekutiv
Rekrutimi Ndërkombëtar
Ne gjithashtu ndihmojmë kandidatët për të gjetur një punë që është më e përshtatshme për ta. Konsulentët tanë të angazhuar do t'i ndihmojnë kandidatët tanë që të përshtaten më mirë me kualifikimet dhe përvojat e tyre në industri të ndryshme, pa kosto për ta. Dërgo informacionin tuaj të rinisë për ne dhe këshilltari ynë do t'ju kontaktojë së shpejti
Numri WhatsApp ....... 19178180206
Tel ....... 19178180206
e-mail: indigojobservice53@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim