Publikuar: Tet 02 2023 12:33

Leshohet banesa me qera ne shesh - Ditore/Javore/Mujore

Publikuar: Tet 02 12:33
Shikime: 227
Leshohet banesa me qera ne shesh-qytet te Ferizajit - Kohezgjatje: Ditore/Javore/ Mujore.

Banesa posedon:
Dhome dite me kuzhine:
Dhome gjumi ;
Banjo:
Ballkon:
Koridor:
Banesa gjendet ne shesh te Ferizajit Hit Imperial. Banesa eshte ne katin e gjashte eshte e mobiluar me mobile te reja dhe luksoze.

Për më shumë informacione na kontaktoni:
📲 044-721-754.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
227
044-721-754

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione