Publikuar: Dhj 10 2022 04:56

Banesa per Pushime - 90 m2 ne qender te Mitrovices

Publikuar: Dhj 10 04:56
Shikime: 52
Banesa per pushime

Sallon, Kuzhin, 2 Dhoma per gjume, 1 banjo, 1 tualet, dhe 1 Shpajs.

Banesa leshohet per pushime.

Na kontakto ne viber per me shum informata
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
52

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione