Publikuar: Mar 16 2023 10:22

Apartament me qera, Lagjja Marigona 1

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 16 10:22
Shikime: 5
sistem banesor
Veternik afer Gorenje, Albi Mall dhe Prishtina Mall

Apartamenti posedon:
🔸 Dhoma të fjetjes 2
🔸 Sallon me Kuzhine dhe TV
🔸 Wifi - internet pa limit..
🔸 Klime (inverter)
🔸 Ngrohje qendrore
🔸 Uje24h
🔸 Sistem sigurimi
🔸 Ballkon dhe oborr të mjaftueshem
🔸 Parking per 1 veturë
📌kontrate 1 vjecare

Çmimi 400€ per muaj , +depozit

📞 +38344133776 (viber , WhatsApp)
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione