Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 03 2023 07:52

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Rrethi e Ismetit

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 03 07:52
Shikime: 2
Banes me Qira ne Arberi - Kodi 2545

Lokacioni: Te Rrethi e Ismetit te Pompa e Derivateve Shell

Siperfaqe: 100 M2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- 2 Ballkona

- Lokacioni i baneses eshte i pershtatshem per banim pasi qe ka qasje te lehte ne Qender ne Fushe Kosove ne Rrugen per Mitrovice etj. Banesa me 100 M2 ne katin e 2 dhe komplet e mobiluar.

Çmimi €250

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione