Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 30 2023 04:47

Banes 3 Dhomshe me Qia pa Mobile ne Rrugen C

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 30 04:47
Shikime: 126
Banesa (zyre) me Qira pa Mobile ne Rrugen C - Kodi 2413

Lokacioni: Rr. Shaqir Ingrishta Kompleksi Rukolli

Siperfaqe: 110 M2

Kati 3

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Mirembatje te Hymjes
- Lift
- Uj 24 H

-Banesa gjindet shum afer rruges C afer Objektit High Center dhe Tregtis, banesa eshte e pershtatshem per banim ose zyre afatgjate.

Çmimi €400

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione