Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 09 2023 12:55

Banes 3 Dhomshe me Qira ne Mat te Super Viva 2

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 09 12:55
Shikime: 1
Banes Komode me Qira ne Mat - Kodi 2086

Lokacioni: Rr. Ukshin Kovaçica Afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe: 100 M2

Kati 4

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Depo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

Çmimi €485

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione