Publikuar: Qer 07 2023 08:16

Banes e pamobiluar per zyre ne Ulpiane me Termokos

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 07 08:16
Shikime: 26
Banes e pamobiluar per zyre ne Ulpiane me Termokos

Leshohet banesa me qera ne lagjen "Ulpiana" perkatesisht afer "Simfonis".
Banesa eshte e madhe 40m2 (neto) dhe posedon kete renditje:
Salloni me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Koridor
Depo (Shpajz).
Banesa eshte e pamobiluar dhe leshohet per veprimtari te ndryshme si zyre, avokat etj.
Gjendet ne katin perdhes dhe ne afersi te baneses eshte parkingu i mjaftueshem per banoret e lagjes.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:300E(+depozit)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
26
+38344777790

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione