Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 30 2023 01:21

Banes e Saporenovuar me Qira ne Dardani

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 30 01:21
Shikime: 2
Banes e Saporenovuar me Qira ne Dardani - Kodi 2552

Lokacioni: Banesat e Gjelberta te Korizi

Siperfaqe: 50 M2

Kati 7

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Mirembatje Hymjes
- Lift
- Uj 24H

- Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja, banesa leshohet per qira per familjar dhe me kontrate afatgjate.

Çmimi €330

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione