Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2023 05:45

Banes Komode me Qir ne Lagjen Dodona Afer Qendres

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 19 05:45
Shikime: 2
Banes me Qira ne Lagjen Dodona - Kodi 2555

Lokacioni: Rr. Ismail Dumoshi te Market Mani

Siperfaqe: 60 M2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet 5 min prej Qendres se Prishtines afer Teatrit Dodona, afer Shk.M. Sami Frasheri, banesa ploteson te gjitha kushtet per banim.

Çmimi €250

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione