Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 14 2023 05:15

Banes Komode me Qira ne Pejton te Prime Group

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 14 05:15
Shikime: 2
Banes Komode me Qira ne Pejton - Kodi 2446

Lokacioni: Kompelksi Prime Group

Siperfaqe: 68 M2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Garazhd per Vetur
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet ne qender te Prishtine ne lagjen Pejton ne objektin Prime Group nje nder objektet te ndertuara me cilesi te larte ndertimit dhe ku ofrohen te gjitha kushtet komode per banim si: Sigurim fizik, sigurim me kamera, parking, qasje e lehte ne loakcione te ndryshem ne qender, lagjen dadania, lagjen arberi.

Ne çmim perfshihet mirembatja e hymjes dhe lifti.

Çmimi €600

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione