Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 30 2023 06:51

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 30 06:51
Shikime: 32
Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana.
Banesa eshte e madhe 150m2(neto) dhe ka kete renditje:
2 Sallona
Kuzhina me Trapezari
3 Dhoma Gjumi
3 Banjo
3 Ballkona
Depo (shpajz)
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 3 (trete).
Eshte e pajisur me ngrohje qendrore nga Termokosi.
Banesa gjendet ne Ulpiane perball Beni Dones.
Gjithashtu banesa posedon edhe klime.
Eshte afer shkolles fillore, afer qendres se qytetit dhe ne afersi te baneses eshte parkingu i menagjuar nga "Prishtina Parking".
Qmimi:600E(+depozit)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Përshkrimi i linkut

Capital City


Agjensioni për patundshmëri Capital City është themeluar në shtator të vitit 2016, dhe merret me shit-blerje dhe qiradhënje të patundshmërive të ndryshme. Agjensioni Capital City me ekspertët profesional ka për qëllim të bëjë zgjedhjen më të mirë të mundshme për klientët duke ju ndihmuar të gjejnë shtëpinë, banesën ose lokalin që ju nevojitet për një kohë të shkurtër, i vlerëson pronat duke i përdorur metodat më të reja për vlerësimin e patundshmërive, si dhe ka  mision që klientët të jenë të kënaqur me punën dhe angazhimin tonë. 

 
Ne ju mundësojmë të blini, shisni apo jepni me qera shtëpitë, banesat, villat, lokalet, objektet afariste apo trojet e juaja për një kohë të shkurtër. Për ne është e rëndësishme ta kursejmë kohën e klientit – pronarit dhe ti ndihmojmë që të bëjnë zgjedhjen e saktë, sepse e kemi për qëllim që ta përmirësojmë mënyrën tuaj të jetesës.  

Poashtu ju ndihmojmë edhe në pregatitjen e të gjitha dokumentacioneve që nga fillimi dhe deri në përfundim të procedurës për patundshmëri. E vetmja gjë që duhet të bëni është të keni besim tek ne, sepse ne mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertat më të mira që i kemi në dispozicion.  


Shtëpitë dhe banesat në shitje apo me qera që ofrohen nga Agjensioni Capital City ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ofrojmë edhe lokale, objekte afariste, zyra dhe troje me kuadratura të ndryshme të cilat ndodhen në të gjitha lagjet e Prishtinës dhe Fushë Kosovë. 

Për të shitur, blerë, për të dhënë apo marre me qera, shtëpi, banesë, zyrë, lokal, apo ndonjë tokë të përshtatshme sipas kërkesave të juaja na vizitoni në zyrën tonë në  Prishtinë përkatësisht rruga kryesore "Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1. Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë në Facebook apo ti shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në merrjep.com. Tel / Viber: +383 44 77 77 90 

E-mail: [email protected] 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

"Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1.

044777790

https://www.facebook.com/agjensioniCapitalCity

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi


Agjensioni për patundshmëri Capital City është themeluar në shtator të vitit 2016, dhe merret me shit-blerje dhe qiradhënje të patundshmërive të ndryshme. Agjensioni Capital City me ekspertët profesional ka për qëllim të bëjë zgjedhjen më të mirë të mundshme për klientët duke ju ndihmuar të gjejnë shtëpinë, banesën ose lokalin që ju nevojitet për një kohë të shkurtër, i vlerëson pronat duke i përdorur metodat më të reja për vlerësimin e patundshmërive, si dhe ka  mision që klientët të jenë të kënaqur me punën dhe angazhimin tonë. 

 
Ne ju mundësojmë të blini, shisni apo jepni me qera shtëpitë, banesat, villat, lokalet, objektet afariste apo trojet e juaja për një kohë të shkurtër. Për ne është e rëndësishme ta kursejmë kohën e klientit – pronarit dhe ti ndihmojmë që të bëjnë zgjedhjen e saktë, sepse e kemi për qëllim që ta përmirësojmë mënyrën tuaj të jetesës.  

Poashtu ju ndihmojmë edhe në pregatitjen e të gjitha dokumentacioneve që nga fillimi dhe deri në përfundim të procedurës për patundshmëri. E vetmja gjë që duhet të bëni është të keni besim tek ne, sepse ne mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertat më të mira që i kemi në dispozicion.  


Shtëpitë dhe banesat në shitje apo me qera që ofrohen nga Agjensioni Capital City ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ofrojmë edhe lokale, objekte afariste, zyra dhe troje me kuadratura të ndryshme të cilat ndodhen në të gjitha lagjet e Prishtinës dhe Fushë Kosovë. 

Për të shitur, blerë, për të dhënë apo marre me qera, shtëpi, banesë, zyrë, lokal, apo ndonjë tokë të përshtatshme sipas kërkesave të juaja na vizitoni në zyrën tonë në  Prishtinë përkatësisht rruga kryesore "Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1. Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë në Facebook apo ti shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në merrjep.com. Tel / Viber: +383 44 77 77 90 

E-mail: [email protected] 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione