Publikuar: Mar 17 2023 11:39

Banes me qira afarizem/zyre IVY

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 17 11:39
Shikime: 1
Banesa me sipërfaqe 129m² ndodhet në Aktash, ndërtim IVY Residence, me orientim nga lindja dhe perëndimi, ne katin e parë.
Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar dhe ka një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma- hapsira pune (njëra master), dy banjo, nje depo dhe dy ballkone. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Sigurim 24/7, kamera dhe recepcion, hapsira gjelberuese etj.
Ndodhet në një lokacion të përshatshëm për banim dhe afarizem, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
049889333

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione