Publikuar: Sht 15 2023 04:17

Banesa me Qera te Five Stari Rruga B

Publikuar: Sht 15 04:17
Shikime: 3
Banesa ipet me qera RRUGA B te Five Stari
Banesa ka nje sallon me kuzhin dhe nje dhom gjumi
Nxemja me Termokos
Kati i 5 me lift
Orientimi : Lindje-Perendim
Banesa shitet e mobiluar
Info: 📞 049/150-682 Viber +38649150682
Banesa leshohet me qera vetem per familjar
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
049/150-682

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione