Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 03 2023 12:40

Banesë garsoniere me QIRA në Bregun e Diellit te ambulanta

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 03 12:40
Shikime: 2
Banesë garsoniere me QIRA në Bregun e Diellit te ambulanta
Banesë | QIRA | Bregu Diellit | 35m² | 220euro
Banesa është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 35m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Banjo dhe
-Ballkon
*Nxemje qëndrore të qytetit - Termokos
Çmimi i qirasë është 220euro i negociueshëm dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
email | [email protected]
Përshkrimi i linkut

OMEGA Real Estate

Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 

http://omega-rks.com/en

https://www.facebook.com/omegaprishtina/

https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 

http://omega-rks.com/en

https://www.facebook.com/omegaprishtina/

https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione