Publikuar: Mar 21 2023 03:34

Banesë me Qëra në Qendër të Prishtinës

Publikuar: Mar 21 03:34
Shikime: 7
Jepet banesa me qëra në qendër të Prishtinës, përkatësisht Sheshi Nënë Tereza. Është në katin e tretë. Banesa ka 3 pamje të ndryshme dhe tre ballkone.

Infrastruktura e brendshme e banesës është shumë e përshtatshme për zyre. Ngrohje nga Termokos; mirëmbajtje të korridorit; çasje në shesh dhe Rrugën Rexhep Luci.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione