Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 01:59

Banese me qira Dardani 400 €

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 22 01:59
Shikime: 2
Banese me qira Dardani
Mbi Kuriiz
Sh.F "Xhemail Mustafa"
-Ashensor
-Termokos

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 3 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- 2 Ballkon

Çmimi: 400 €
Kodi i shpalljes: 4706


Max ©
Për tjera zgjedhje dhe info
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax
www.agjencionimax.com
Përshkrimi i linkut

AGJENCIONI MAX

𝗔𝗚𝗝𝗘𝗡𝗖𝗜𝗢𝗡 PËR 𝗦𝗛𝗜𝗧𝗕𝗟𝗘𝗥𝗝𝗘 DHE QIRADHËNJE
TË BANESAVE, SHTËPIVE, LOKALEVE, TROJEVE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

𝗔𝗚𝗝𝗘𝗡𝗖𝗜𝗢𝗡 PËR 𝗦𝗛𝗜𝗧𝗕𝗟𝗘𝗥𝗝𝗘 DHE QIRADHËNJE
TË BANESAVE, SHTËPIVE, LOKALEVE, TROJEVE
+38348311116
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione