Publikuar: Tet 02 2023 02:09

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 02 02:09
Shikime: 30
Banesë me qira në lagjen Bregu i diellit, te fakulteti Teknik ( banesat e kuqe ). Banesa është e mobiluar në tërësi me të gjitha elementet e nevojshme duke ofruar kushte shumë të mira banimi. Lagje e e qete dhe e pershtatshme per te banuar. Ngrohje qendrore me Termokos.
Sipërfaqe: 70m2
Çmimi I qirasë: 250 €
Renditja:
*Sallon me kuzhinë
*2 Dhoma gjumi
*Banjo
*2 Ballkona
*Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
30

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione