Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 11:27

Jepet Banesa me qira Pa mobile ne Arberi te Mini MAxi

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 30 11:27
Shikime: 20
epet banesa me qira:
Adresa: Arberi 3 afer Ambasades Amerikane.
Siperfaqja: 153m2 kati 3
Organizimi: Qendrim ditor me kuzhine, 3 dhoma gjumi, njera dhome masterbadrom me banjo dhe garderob, banjo tre perbashket, depo, ballkon.
Banesa eshte e pa mobiluar e pershtatshem per zyre ose banim.
Çmimi 800 €
+38349899002
Përshkrimi i linkut

Future Invest

Future Invest
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione