Publikuar: Pri 30 2023 03:09

Leshohen 3 Apartmente me qira ne Bregun e Diellit

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 30 03:09
Shikime: 12
Leshohen 3 apartmente me qira ne bregun e diellit/mati 1 tek banesat e Arcadis-it

2 dhoma gjumi, kuzhin sallon 1 full banjo dhe 1 gjysem banjo 2 ballkona. E mobiluar komplet.

Per ma shum info kontaktoni numrin e telit

044520324
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
12
+38344520324

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione