Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 06 2023 02:52

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 85m2 ne Dragodan DREAM HOME

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 06 02:52
Shikime: 2
*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 59720

* Ofrohet me Qira Banesa Moderne 85m² afer Sach Caffe ne Dragodan

* Siç shihet edhe ne Foto Banesa eshte Komplet e Mobiluar me nje Kolorit Ngjyrash me Shume Shije ku dhe Ofron nje Ambient te Ngroht dhe Relaksues Banimi

* Veçori e Baneses eshte se ndodhet ne nje Pozicion perfekt me çasje te leht Udhetimi sepse Stacioni i Autobusave dhe Taksive ndodhen jo shume larg Baneses

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restauranteve , Kafiterive , Komunes se Re , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Banesa mirebahet nga Nderrmarrja e Kontratkuar per Mirembajtje , si dhe Hyrja ne Objekt eshte me çip kartel

* Banesa ka Pamje te Hapur - te pa penguar , dhe eshte e ekspozuar nga Ndriçimi Natyral - Rrezet e Diellit

* Banesa eshte shume mire e mirembajture - dhe siç shihet edhe ne Foto eshte teper e pastert

* Banesa ndodhet ne Katin e 3-te te Banimit dhe posedon ashensore funksional

* Banesa posedon keto Specifika:

* Sallon me Kuzhine

* 2 Dhoma Gjumi

* Koridor

* Ballkon

* Banjo

* Wc

* Verejtje: Banesa nuk Ofrohet me Qira per Studenta - e , Ofrohet me Qira vetem per Çift ose Familjar apo Nderkombetare

* Verejtje: Banesa Ofrohet me Qira nga Data 20.03.2023

- Çmimi: 400 €uro + 400 €uro Depoziti Obligativ

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530
Përshkrimi i linkut

Agjencioni për Patundshmëri DREAM HOME

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Prishtinë 049212100

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione