Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 11 2023 11:12

Ofrohet për #qira banesa moderne 87m², Bregu i Diellit

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 11 11:12
Shikime: 2
🔸️ Ofrohet për #qira banesa moderne dhe luksoze 87m², Bregu i Diellit, afër shkollës fillore "Ismail Qemali", Prishtinë.

🔸️ Karakterizohet me një stil tejet unik, modern dhe elegant të ngjyrave dhe mobiljeve. Banesa ndodhet në katin e 5-të (me lift).
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Lokalizohet në një vend të përshtatshëm për jetesë me qasje të shpejtë në qendër të qytetit.

🔸️ Posedon: Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe banjo.

📞 044-541-512

ID e shpalljes: 10196


Përshkrimi i linkut

ALP Real Estate

ALP Real Estate - Partneri juaj për Pronën tuaj!
ALP Real Estate është agjencion profesional për shërbime të patundshmërisë. 


ALP Real Estate ju ofron zgjidhje për nevojat e juaja në patundshmëri. Kur keni nevojë për qera-dhënje, shit-blerje të patundshmërive si: banesa, lokale, shtëpia, truall, parcela, depo, zyre apo keni nevojë për vlerësimin e pronës suaj, si dhe konsultime rreth investimeve në patundshmëri. Atëherë telefononi kompaninë tonë në mënyrë që të bëjmë zgjidhjen më të shpejtë dhe më profesionale për ju!


Qëllimi jonë është që të ofrojmë një shërbim sa më të lehtë dhe më të qartë në raportin pronar-klient, në mënyrë që të arrijmë një marrëveshje të kënaqshme në shit-blerje apo qera-dhënje… 


Kontaktoni: 044-541-512
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

ALP Real Estate - Partneri juaj për Pronën tuaj!
ALP Real Estate është agjencion profesional për shërbime të patundshmërisë. 


ALP Real Estate ju ofron zgjidhje për nevojat e juaja në patundshmëri. Kur keni nevojë për qera-dhënje, shit-blerje të patundshmërive si: banesa, lokale, shtëpia, truall, parcela, depo, zyre apo keni nevojë për vlerësimin e pronës suaj, si dhe konsultime rreth investimeve në patundshmëri. Atëherë telefononi kompaninë tonë në mënyrë që të bëjmë zgjidhjen më të shpejtë dhe më profesionale për ju!


Qëllimi jonë është që të ofrojmë një shërbim sa më të lehtë dhe më të qartë në raportin pronar-klient, në mënyrë që të arrijmë një marrëveshje të kënaqshme në shit-blerje apo qera-dhënje… 


Kontaktoni: 044-541-512

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione