Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 12:56

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Ulpiana

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 30 12:56
Shikime: 2
Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Ulpiana
Banesa është komplet e mobiluar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 55m2, kati 3
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dhomë gjumi
* Depo
* Banjo
* Dy Ballkona

Cmimi 330 euro
Code 10566
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në
Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra
Përshkrimi i linkut

Agjencioni Qendra

Agjensioni Qendra është themeluar në vitin 2016 e cila ofron shërbime të ndryshme të patundshmërisë. 
Ne mundohemi që klientëve tonë t'ia ofrojmë gjithmonë shërbimin më të mirë dhe jemi të gatshëm për ti kushtuar kohë dhe vëmëndje kërkesave të çdo klienti. Ne si agjencion për patundshmëri me stafin tonë profesional jemi të gatshëm të ndjekim hap pas hapi procedurën e shit-blerjes apo qiradhënjes dhe jemi të hapur për bashkëbisedim rreth kërkesave të ndryshme të klientëve. 

Çelësi i suksesit të agjencionit tonë është përmbushja e çdo nevoje të klientëve me profesionalizëm maksimal. Ne si agjencion mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertën më të mirë dhe më të përshtatshme për nevojat e juaja dhe Ju si klientë duhet të keni besim maksimal ndaj ne, sepse është 
e rëndësishme zgjedhja e një shtëpi apo banesë ku do të jetoni dhe do ti krijoni kujtimet e jetës tuaj apo do të filloni biznesin tuaj të preferuar në zyren ku do të ndiheni të rehatshëm. 

Vizitoni faqen tonë në Facebook apo shfletoni shpalljet tona në shitoren në merrjep.com për ti shikuar të gjitha oferta për shit-blerje apo qiradhënje të pasurive të paluajtshme që  ne i kemi në dispozicion:

info: +38344780999 

https://www.facebook.com/AgjencionQendra/

www.qendra-ks.com
[email protected]
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rr. Eqrem Qabej (përball Prishtina Parking) Tregoje në hartë

044780999

https://qendra-ks.com

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjensioni Qendra është themeluar në vitin 2016 e cila ofron shërbime të ndryshme të patundshmërisë. 
Ne mundohemi që klientëve tonë t'ia ofrojmë gjithmonë shërbimin më të mirë dhe jemi të gatshëm për ti kushtuar kohë dhe vëmëndje kërkesave të çdo klienti. Ne si agjencion për patundshmëri me stafin tonë profesional jemi të gatshëm të ndjekim hap pas hapi procedurën e shit-blerjes apo qiradhënjes dhe jemi të hapur për bashkëbisedim rreth kërkesave të ndryshme të klientëve. 

Çelësi i suksesit të agjencionit tonë është përmbushja e çdo nevoje të klientëve me profesionalizëm maksimal. Ne si agjencion mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertën më të mirë dhe më të përshtatshme për nevojat e juaja dhe Ju si klientë duhet të keni besim maksimal ndaj ne, sepse është 
e rëndësishme zgjedhja e një shtëpi apo banesë ku do të jetoni dhe do ti krijoni kujtimet e jetës tuaj apo do të filloni biznesin tuaj të preferuar në zyren ku do të ndiheni të rehatshëm. 

Vizitoni faqen tonë në Facebook apo shfletoni shpalljet tona në shitoren në merrjep.com për ti shikuar të gjitha oferta për shit-blerje apo qiradhënje të pasurive të paluajtshme që  ne i kemi në dispozicion:

info: +38344780999 

https://www.facebook.com/AgjencionQendra/

www.qendra-ks.com
[email protected]

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione