Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 07 2023 07:35

#Pent’House exlusiv me #QIRA ne #Arberia-Dragodan #Connect

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 07 07:35
Shikime: 13
Pent’House exlusiv me #QIRA në lagjen Arbëria-Dragodan.

Objekti ndodhet afër Komunës së Prishtinës tek banesat e Tregtisë.
Prona është e renovuar komplet në çdo detaj, dhe e mobiluar në mënyrë tejet të veçantë, posedon sistem të zërimit JBL.
Ka çasje në Diell nga mëngjesi deri në mbrëmje, ndriqim përfekt pamje ideale të hapur në të gjitha anët e Kryeqytetit.
Posedon gjeneratore + rezervuar 500 litra (rrymë & ujë 24h).
Ashensorin deri tek Pent’House mund ta përdorë vetëm shfrytëzuesi i tij.
Në kuadër të Pent’House janë edhe 2 garazha për vetura.

Kodi: A276

155m2 (neto)
90m2 (Terase)

Rënditja:
Dhomë ndeje
Kuzhinë
2 Master bedroom (njëra me banjo personale)
1 Dhomë gjumi për fëmijë
Koridor
2 banjo + wc

Çmimi: 1.700€/muaj + Depozit

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
+383/44 85 75 65
+383/48 85 75 65
(Viber + WhatsApp)
Përshkrimi i linkut

Connect Group

Connect Group
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione